Zachodniopomorskie Towarzystwo Przyjaciół Dzieci

Dzieci są dla nas najważniejsze!
KRS 0000133561

Aktualności

25.01.2021

Tablety od Fundacji Orange

Wszyscy przywykliśmy do otrzymywania prezentów w grudniu. Fundacja Orange natomiast zaskoczyła naszych podopiecznych prezentami przekazanymi w styczniu! W ramach akcji Pomagajmy Gigabajtami, Fundacja Orange przekazała dla TPD aż 100 tabletów, które trafią do placówek PWD. Pierwsza tura 50 tabletów dotarła właśnie do placówek w 8 województwach. czytaj dalej
22.01.2021

Otwarcie żłobka w Suchaniu

22 stycznia odbyło się oficjalne otwarcie nowego żłobka w Suchaniu uruchomionego przez Zachodniopomorskie Towarzystwo Przyjaciół Dzieci. W uroczystym otwarciu i przecięciu wstęgi wzięli udział Prezes Zachodniopomorskiego Towarzystwa Dzieci Zygmunt Pyszkowski, Burmistrz Suchania Stanisława Bodnar, Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Janusza Kusocińskiego w Suchaniu Małgorzata Konopka, Dyrektor Przedszkola TPD Pani Katarzyna Dąbek i Dyrektor nowego żłobka TPD Pani Ewelina Wróbel w Suchaniu. W związku z trwającą pandemią oraz bezpieczeństwem naszych podopiecznych otwarcie odbyło się bez udziału gości.. W związku z trwającą pandemią oraz bezpieczeństwem naszych podopiecznych otwarcie odbyło się bez udziału gości. Nagranie z otwarcie będzie wkrótce dostępne na stronie www.tpd.szczecin.pl oraz na kanale Facebooka.

czytaj dalej
20.01.2021

Projekt "W rodzinie siła"

Wraz z Nowym Rokiem rozpoczęliśmy nowy projekt o nazwie „W rodzinie siła”. Projekt będzie prowadzony w okresie od 01.01.2021 r. do 30.06.2023 r. na terenie 5 powiatów województwa zachodniopomorskiego.

czytaj dalej
08.01.2021

Koniec roku i ostatnie prezenty

Pierwszy tydzień stycznia już prawie za nami. Zdążyliśmy już przejść do naszej codzienności, jednak zanim wejdziemy na pełne, styczniowe obroty przekazujemy ostatnie świąteczne informacje z naszych placówek. W dzisiejszym poście usłyszymy ponownie o naszym „zdalnym” Mikołaju oraz o tym jak nasze dzieci świętowały koniec roku.

czytaj dalej
01.01.2021

Święta, Święta i po Świętach!

Święta, Święta i po Świętach! Mamy nadzieje, że tegoroczne Święta oraz Sylwester udało Wam się spędzić w miłej i pełnej rodzinnego ciepła atmosferze. W dzisiejszym poście opowiemy Wam jak ostatnie tygodnie 2020 roku spędziły nasze placówki.

czytaj dalej
18.12.2020

Świąteczne przygotowania w placówkach TPD

Kolejny tydzień za nami. Na pewno doskonale pamiętacie, że Święta już za 7 dni! Mamy nadzieje, że jesteście tak samo gotowi na ten magiczny czas jak nasze placówki. Domy są ozdobione, paczki powoli się pakują, a dzień upływa na spełnianiu dobrych uczynków. Zastanawiacie się jak ten czas spędzają nasze placówki. O tym przeczytacie w dzisiejszym artykule.

czytaj dalej
11.12.2020

Magiczne wróżby oraz Mikołaj na zdalnym świętowaniu

Czas w grudniu szybko płynie. Nim zdążymy się obejrzeć, będziemy zasiadać do wspólnej kolacji wigilijnej. Ten świąteczny okres to ulubiony czas wszystkich dzieci. Również nasze placówki wykorzystują ten czas nie tylko do kreatywnych zabaw z dziećmi, ale również do zaplanowania wizyty Świętego Mikołaja. Zapraszamy do przeczytania dzisiejszego artykułu. A w nim: Magiczne wróżby oraz Mikołaj na zdalnym świętowaniu.

czytaj dalej

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Zachodniopomorski Oddział Regionalny w Szczecinie

Al. Papieża Jana Pawła II 42/U9, 70-415 Szczecin
Telefon: 91 43 45 128
Numer konta: 62 1240 3813 1111 0000 4375 6621
napisz do nas
© Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Zachodniopomorski Oddział Regionalny w Szczecinie. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk