Zachodniopomorskie Towarzystwo Przyjaciół Dzieci

Dzieci są dla nas najważniejsze!
KRS 0000133561

Świąteczne przygotowania w placówkach TPD

Kolejny tydzień za nami. Na pewno doskonale pamiętacie, że Święta już za 7 dni! Mamy nadzieje, że jesteście tak samo gotowi na ten magiczny czas jak nasze placówki. Domy są ozdobione, paczki powoli się pakują, a dzień upływa na spełnianiu dobrych uczynków. Zastanawiacie się jak ten czas spędzają nasze placówki. O tym przeczytacie w dzisiejszym artykule.

Przygotowania świąteczne w Placówkach Wsparcia Dziennego w Maszewie, Mirosławicach  i Świnoujściu

W oknach PWD w Maszewie możemy już ujrzeć uroki zimy pełnej śnieżynek i aniołków.  Oprócz ozdób w oknach, dzieci wraz z rodzicami stworzyły piękne świąteczne kartki oraz stroiki. A jak wszyscy dobrze wiemy, rzeczy ręcznie robione mają w sobie najwięcej miłości i potrafią cieszyć podwójnie.

Pamiętacie naszego „zdalnego” Mikołaja, o którym pisaliśmy w poprzednim poście. Tym razem odwiedził również PWD w Mirosławicach. Przypilnował, aby tym razem nie na błocić butkami i zostawił za sobą karton pełen prezentów dla naszych najmłodszych.

A nasze PWD Nr 2 w Świnoujściu zadarło rękawy i w świątecznym duchu przygotowało paczki żywnościowe. Paczki wraz ze słodkościami będą przekazane naszym podopiecznym i ich rodzinom. Mamy nadzieję, że tegoroczne święta sprawią wiele radości i uśmiechu. Tym samym nasze placówki życzą wszystkim „Zdrowych, pogodnych i rodzinnych Świąt”. 

powrót

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Zachodniopomorski Oddział Regionalny w Szczecinie

Al. Papieża Jana Pawła II 42/U9, 70-415 Szczecin
Telefon: 91 43 45 128
Numer konta: 62 1240 3813 1111 0000 4375 6621
napisz do nas
© Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Zachodniopomorski Oddział Regionalny w Szczecinie. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk