Zachodniopomorskie Towarzystwo Przyjaciół Dzieci

Dzieci są dla nas najważniejsze!
KRS 0000133561

Szczecin to TEŻ! moje miasto

Chcemy Was serdecznie zaprosić na wystawę zdjęć „Szczecin to TEŻ! moje miasto”, która odbędzie się 21 marca - 23 kwietnia 2023 r. w Domu Kultury 13 muz w Szczecinie. 

Wraz z Iskierka -Koło Rodziców i Przyjaciół Dzieci z Zespołem Downa TPD i Iskierka TPD w Szczecinie przy współpracy z fotografem Krzysiek Dolinny przygotowaliśmy inspirującą wystawę 21 zdjęć, które powstały w ramach sesji zdjęciowych zorganizowanych w Szczecinie dla wychowanków Specjalistycznej Placówki Wsparcia Dziennego dla Dzieci i Młodzieży z Zespołem Downa TPD „Iskierka”.

Wystawa odkrywa piękno Szczecina i przypomina o tym, że z jego wyjątkowych uroków każdego dnia korzystają również osoby z niepełnosprawnościami, w tym osoby z zespołem Downa. Bohaterowie sesji zdjęciowych przekazują społeczeństwu bardzo ważne przesłanie:

"Szczecin to też! nasze miasto. Miasto, w którym żyjemy, w którym się rozwijamy, z którego uroków i instytucji korzystamy w takim samym stopniu jak pozostali mieszkańcy.

Jest to miasto, które uwielbiamy i w którym chcemy żyć. Mamy swoje pasje i zainteresowania, pomysły na spędzanie wolnego czasu. Tu jest nasza placówka, w której odbywają się zajęcia terapeutyczne.

Jesteśmy częścią Szczecina, a Szczecin jest częścią nas." ​​​​​​​

powrót

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Zachodniopomorski Oddział Regionalny w Szczecinie

Al. Papieża Jana Pawła II 42/U9, 70-415 Szczecin
Telefon: 91 43 45 128
Numer konta: 62 1240 3813 1111 0000 4375 6621
napisz do nas
© Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Zachodniopomorski Oddział Regionalny w Szczecinie. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk