Zachodniopomorskie Towarzystwo Przyjaciół Dzieci

Dzieci są dla nas najważniejsze!
KRS 0000133561

Warsztaty dla rodziców w PWD Czarnogłowy - Projekt "Nie ma jak w domu"

W ramach projektu „Nie ma jak w domu”, realizowanego od 2019 roku w PWD Czarnogłowy odbywały się cykliczne warsztaty dla rodzin.
Pod koniec kwietnia miało miejsce już ostatnie spotkanie. Razem przeprowadziliśmy 11 warsztatów, w których wzięło udział 12 rodzin. Tematyka szkoleń obejmowała zagadnienia dotyczące funkcjonowania rodziny, umiejętności rozwiązywania konfliktów i łagodzenia kryzysów. Rodzice poszerzyli swoją wiedzę i umiejętności z zakresu skutecznej komunikacji z dziećmi i współmałżonkami. Nie zabrakło również tematów związanych ze współczesnymi zagrożeniami, które mogą wpływać destrukcyjnie na dzieci i ich rodziny.

Podczas warsztatów panowała miła i przyjacielska atmosfera. Grupa rodziców zżyła się ze sobą i darzyła zaufaniem. Takie relacje, to zasługa prowadzącego Pana Ryszarda Jamrożego. Pan Jamorożny jest wspaniałym terapeutą, a jednocześnie przyjacielem, który stworzył niepowtarzalną atmosferę podczas zajęć. W tym miejscu chcemy mu za to podziękować. Rozstawaliśmy się wszyscy z nadzieją, że kiedyś jeszcze się spotkamy. Być może przy następnym projekcie. 

Rodzice i wychowawcy dziękują z całego serca za możliwość uczestniczenia w szkoleniach dla rodzin jak i innych przedsięwzięciach związanych z projektem „Nie ma jak w domu”.

powrót

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Zachodniopomorski Oddział Regionalny w Szczecinie

Al. Papieża Jana Pawła II 42/U9, 70-415 Szczecin
Telefon: 91 43 45 128
Numer konta: 62 1240 3813 1111 0000 4375 6621
napisz do nas
© Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Zachodniopomorski Oddział Regionalny w Szczecinie. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk