Zachodniopomorskie Towarzystwo Przyjaciół Dzieci

Dzieci są dla nas najważniejsze!
KRS 0000133561

Aktualności


09.03.2021

Poranek z psychologiem. Jak wspierać proces adaptacji w żłobku i przedszkolu?

To już jutro 10.03 przeprowadzimy kolejne spotkanie z cyklu Poranek z psychologiem. Spotkanie odbędzie się online na Facebook Live o godzinie 12.00. Zapraszam serdecznie wszystkich zainteresowanych! A o czym tym razem będziemy rozmawiać?

czytaj dalej
05.03.2021

Projekt innowacyjny w skali kraju

Projekt "W rodzinie siła" to kontynuacja wcześniej wdrożonych przez TPD projektów wykorzystujących innowacyjne w skali kraju podejście wykorzystujące funkcje pedagoga rodzinnego i skutecznie przeciwdziałające umieszczaniu dzieci w pieczy zastępczej lub ich powrotu do rodzin biologicznych. czytaj dalej
26.02.2021

Ostatnie bale karnawałowe i "Kulinarne Bajki"

W zeszłym tygodniu zima straszyła nas śniegiem, natomiast w tym wiosna już zagląda za rogu.  Zapewne wiele z Was stęskniło się za słońcem i bezchmurnym niebem. Jednak  zanim ruszycie na popołudniowy spacer, zapraszamy do przeczytania dzisiejszego postu. A w nim nasze przedszkolaki z Sobiemyśla dalej balują a w Świnoujściu doczekaliśmy się pierwszy zdjęć potraw do konkursu „Kulinarne Bajki”.

 

czytaj dalej
19.02.2021

Walentynki, zima i koty

Kolejny tydzień za nami a śniegu nie ubywa. Kiedy dorośli narzekają na niekończącą się zimę, dzieci się radują. W dzisiejszym poście dowiecie się jak maluchy z przedszkola w Chwarstnicy spędzają te mroźne dni oraz o Światowym Dniu Kota w PWD w Maszewie.

czytaj dalej
12.02.2021

Co słychać w naszych placówkach? 12.02.21r.

Pomimo że luty jest najkrótszym miesiącem w roku to zaskoczył nas wszystkich ilością śniegu, którą możemy znaleźć za oknami! Ale to nie są jedyne niespodzianki które nasi podopieczni  doświadczyli w tym miesiącu. W dzisiejszym artykule przeczytacie m.in. o naszych kulinarnych sukcesach, sposobach na spędzenie zimowego czasu i gorących karnawałach.

czytaj dalej
11.02.2021

Spotkanie organizacyjne w ramach prowadzenia nowo uruchomionej Placówki Wsparcia Dziennego w Chlebowie

Dnia 08.02.21 r. w Starej Dąbrowie odbyło się spotkanie organizacyjne w ramach prowadzenia nowo uruchomionej Placówki Wsparcia Dziennego w Chlebowie. Głównym celem spotkania było omówienie realizacji zadania, jakim jest utworzenie i prowadzenie PWD w Chlebowie przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci. czytaj dalej
04.02.2021

Co słychać w naszych placówkach - 5.02.2020

Są takie dni w styczniu, o których pamięta każde dziecko nieważne czy duże, czy małe. Oczywiście mówimy o Dniu Babci i Dziadka! W dzisiejszym artykule dowiecie się jak ten wspaniały dzień świętowały nasze przedszkolaki. Co ciekawe do wspólnych obchodów przyłączyły się również nasze maluchy ze żłobka Słoneczko w Stargardzie. 

Dowiecie się również co słychać w PWD w Świnoujściu, Włodarce i Sadlnie. Opowiemy również o tym - jak powinno się świętować Dzień Naleśnika i dlaczego zimą warto pamiętać nie tylko o ciepłych rękawiczkach dla siebie, ale również przysmakach dla ptasich gości! Zachęcamy do zrobienia sobie kawy, herbaty lub ciepłego kakao i życzymy przyjemnej lektury. czytaj dalej

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Zachodniopomorski Oddział Regionalny w Szczecinie

Al. Papieża Jana Pawła II 42/U9, 70-415 Szczecin
Telefon: 91 43 45 128
Numer konta: 62 1240 3813 1111 0000 4375 6621
napisz do nas
© Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Zachodniopomorski Oddział Regionalny w Szczecinie. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk