Zachodniopomorskie Towarzystwo Przyjaciół Dzieci

Dzieci są dla nas najważniejsze!
KRS 0000133561

Aktualności


29.01.2021

Co słychać w naszych placówkach! :)

W dzisiejszym artykule przygotowaliśmy dla was informacje o naszych placówkach w Szczecinie i Gostyniu. Obie placówki łączy jedna rzecz – styczeń był dla nich bardzo aktywny i kreatywny 😊. Przedszkolaki z Gostynia z okazji Dnia Babci i Dziadka przygotowały moc niespodzianek. Natomiast w szczecińskiej PWD na Osiedlu Kasztanowym utworzyła się nowa grupa taneczna! Od początku roku prowadzimy również intensywną kampanie 1% - dlatego i Was zachęcamy do wspierania nas w tworzeniu dla dzieci lepszego jutra! 😊

http://www.tpd.szczecin.pl/1-podatku
 

czytaj dalej
25.01.2021

Tablety od Fundacji Orange

Wszyscy przywykliśmy do otrzymywania prezentów w grudniu. Fundacja Orange natomiast zaskoczyła naszych podopiecznych prezentami przekazanymi w styczniu! W ramach akcji Pomagajmy Gigabajtami, Fundacja Orange przekazała dla TPD aż 100 tabletów, które trafią do placówek PWD. Pierwsza tura 50 tabletów dotarła właśnie do placówek w 8 województwach. czytaj dalej
22.01.2021

Otwarcie żłobka w Suchaniu

22 stycznia odbyło się oficjalne otwarcie nowego żłobka w Suchaniu uruchomionego przez Zachodniopomorskie Towarzystwo Przyjaciół Dzieci. W uroczystym otwarciu i przecięciu wstęgi wzięli udział Prezes Zachodniopomorskiego Towarzystwa Dzieci Zygmunt Pyszkowski, Burmistrz Suchania Stanisława Bodnar, Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Janusza Kusocińskiego w Suchaniu Małgorzata Konopka, Dyrektor Przedszkola TPD Pani Katarzyna Dąbek i Dyrektor nowego żłobka TPD Pani Ewelina Wróbel w Suchaniu. W związku z trwającą pandemią oraz bezpieczeństwem naszych podopiecznych otwarcie odbyło się bez udziału gości. Nagranie z otwarcie będzie wkrótce dostępne na stronie www.tpd.szczecin.pl oraz na kanale Facebooka.

czytaj dalej
20.01.2021

Projekt "W rodzinie siła"

Wraz z Nowym Rokiem rozpoczęliśmy nowy projekt o nazwie „W rodzinie siła”. Projekt będzie prowadzony w okresie od 01.01.2021 r. do 30.06.2023 r. na terenie 5 powiatów województwa zachodniopomorskiego.

czytaj dalej
08.01.2021

Koniec roku i ostatnie prezenty

Pierwszy tydzień stycznia już prawie za nami. Zdążyliśmy już przejść do naszej codzienności, jednak zanim wejdziemy na pełne, styczniowe obroty przekazujemy ostatnie świąteczne informacje z naszych placówek. W dzisiejszym poście usłyszymy ponownie o naszym „zdalnym” Mikołaju oraz o tym jak nasze dzieci świętowały koniec roku.

czytaj dalej
01.01.2021

Święta, Święta i po Świętach!

Święta, Święta i po Świętach! Mamy nadzieje, że tegoroczne Święta oraz Sylwester udało Wam się spędzić w miłej i pełnej rodzinnego ciepła atmosferze. W dzisiejszym poście opowiemy Wam jak ostatnie tygodnie 2020 roku spędziły nasze placówki.

czytaj dalej
18.12.2020

Świąteczne przygotowania w placówkach TPD

Kolejny tydzień za nami. Na pewno doskonale pamiętacie, że Święta już za 7 dni! Mamy nadzieje, że jesteście tak samo gotowi na ten magiczny czas jak nasze placówki. Domy są ozdobione, paczki powoli się pakują, a dzień upływa na spełnianiu dobrych uczynków. Zastanawiacie się jak ten czas spędzają nasze placówki. O tym przeczytacie w dzisiejszym artykule.

czytaj dalej

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Zachodniopomorski Oddział Regionalny w Szczecinie

Al. Papieża Jana Pawła II 42/U9, 70-415 Szczecin
Telefon: 91 43 45 128
Numer konta: 62 1240 3813 1111 0000 4375 6621
napisz do nas
© Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Zachodniopomorski Oddział Regionalny w Szczecinie. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk